Scenario s.r.o.

Grafik/čka OZP

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Pohraniční 1435/86, Moravská Ostrava
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail.

Náplň práce: tvorba grafiky, grafických návrhů dle zadání, tvorba grafiky webu, tvorba videa, práce na propagaci výrobků a služeb.

Požadavky: znalost základů grafické tvorby, grafické cítění a talent.
Výhodou: znalost programu Adobe.
Osobní vlastnosti: spolehlivost, aktivní přístup k práci, zodpovědnost, pečlivost, ochota učit se.

Plný nebo zkrácený úvazek: 30 - 40 hod./týdně.
Vhodné pouze pro uchazeče s OZP/ČID.
Volné místo grafik/čka ozp pro lokalitu Ostrava.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Grafik/čka OZP

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Média, reklama a grafika
Pozici nabízí: Scenario s.r.o.
Ulice: Pohraniční 1435
Město: Ostrava
PSČ: 703 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Čestmír Černý
E-mail: Čestmír Černý

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Scenario s.r.o.