Sejdali Dželadini

Kuchař/ka

Odeslat

Pracovní náplň
PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- výroba pizzy, gyrosu a burku
- ZŠ/nižší odborné vzdělání/vyučení, na pracovní době je možná dohoda, otevírací doba Po-Čt 10:00-00:00 hod. / Pá-So 10:00-3:00 hod. / Ne 10:00-00:00 hod.
- kontakt osobně na pracovišti Po-Pá (9:00 - 11:00 hod., Vodní 82/27, 767 01 Kroměříž)
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Kroměříž.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchař/ka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Sejdali Dželadini
Ulice: Vodní 82
Město: Kroměříž
PSČ: 767 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Sejdali Djeladini
E-mail: jana.ucto@seznam.cz
Telefon: +420 778 001 622

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Sejdali Dželadini