Projektový manažer, Technolog

  • Boskovice

Pracovní místo ( Projektový manažer, Technolog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
Vzdělání ÚSO nebo vysokoškolské - obor strojní.
Praxe ve strojním závodě.
Zkušenosti s tvorbou výrobní dokumentace. Znalost strojírenské technologie.
Výborná znalost čtení výkresové dokumentace.
Práce s počítačem: MS Office; SAP a CAD výhodou.
Anglický nebo německý jazyk na úrovni min. středně pokročilý.
Pracovní náplň:
Analýza a hodnocení procesů a jejich následná optimalizace v návaznosti na potřeby společnosti. Spolupráce s vedoucím TPV při řízení projektů. Příprava a údržba technolog. postupů. Stanovování norem práce. Příprava podkladů pro cenové kalkulace. Spolupráce při plánování výroby. Plánování, tvorba a optimalizace layoutu pracovišť. Sledování výrobních ukazatelů. Realizace zlepšovacích návrhů.
Nabízíme:
Týden dovolené navíc. Pružnou pracovní dobu. Časové konto. Odměnu před dovolenou a vánočními svátky, bonus. Příspěvek na penzijní připojištění . Věrnostní odměnu. Závodní stravování. Zaškolení, profesní růst.
Do výběrového řízení zařazujeme na základě životopisu v ČJ a AJ, kopie nejvyššího dosaženého vzdělání a fotografie.
Volné místo projektový manažer, technolog pro lokalitu Boskovice.