EUROVIA Kamenolomy, a.s.

DĚLNÍK VE VÝROBĚ NERUDNÝCH SUROVIN - obsluha nakladače Litice

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce: obsluha kolového nakladače při expedici kameniva
Požadujeme: nástup ihned nejpozději však 1.12.2017, SOU vzdělání (horník, automechanik, opravář, zámečník, elektrikář,...), ŘP skupiny C s odbornou a zdravotní způsobilostí, flexibilitu, fyzickou zdatnost.
Uvítáme: průkaz svářeče, jeřábnický a vazačský průkaz, praxi při hornické činnosti
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, nástupní mzda 21.000,- - 24.000,- Kč včetně 50 % prémií ze základní mzdy, náborový příspěvek 10.000,- Kč, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu, příspěvek na penzijní připojištění.
Volné místo dělník ve výrobě nerudných surovin - obsluha nakladače litice pro lokalitu Plzeň.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: DĚLNÍK VE VÝROBĚ NERUDNÝCH SUROVIN - obsluha nakladače Litice

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: EUROVIA Kamenolomy, a.s.
Ulice: 508
Město: Plzeň
PSČ: 321 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Robert Eisman
E-mail: Robert Eisman
Telefon: +420 724 545 250

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: EUROVIA Kamenolomy, a.s.