Kuchař (kromě šéfkuchařů)

  • Brno

Pracovní místo ( Kuchař (kromě šéfkuchařů) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:

- příprava teplých a studených pokrmů , polévek dle - nastavených norem a jídelního lístku na daný den
- výdej pokrmů strávníkům firemní restaurace
- příprava surovin na další směnu nebo pracovní den

Pracovní doba:

- pouze ranní 6:00 – 14:30 ( případně 5:30 – 14:00 dle domluvy )
- svátky / víkendy volné
- místo pracoviště: Brno – Černovické terasy

Nabízíme:

- práci na hlavní pracovní poměr v mezinárodní a stabilní společnosti
- možnost kariérního i osobnostního rozvoje
- mzdu 17 tisíc hrubého každý měsíc na účet
- zajímavé benefity ( příspěvek na stravování, příspěvky na rekreaci, sport, kulturu, zdraví, apod.)
- příjemný kolektiv

Požadujeme:

- praxi na obdobné pozici
- vyučení v oboru (případně praxe v oboru)
- spolehlivost a týmového ducha

Nástup možný ihned. Zaškolíme!
Volné místo kuchař (kromě šéfkuchařů) pro lokalitu Brno.