TAJEMNÍK/TAJEMNICE FAKULTY

  • Liberec

Pracovní místo ( TAJEMNÍK/TAJEMNICE FAKULTY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CHARAKTERISTIKA: odpovědnost za hospodaření Fakulty mechatroniky, informatiky a mezioborových studií včetně zajištění organizace a vnitřní správy této fakulty. DOVEDNOSTI: praxe v oblasti finančního a personálního managementu, organizační schopnosti a zkušenosti, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, zkušenost s přípravou a administrací projektů (OP, TACR, GACR, MPO či jiné) je výhodou. VZDĚLÁNÍ: ukončené VŠ vzdělání. PRAC. POMĚR: 100% úvazek. NÁSTUP: 01.09.2017 nebo dle dohody. NABÍZÍME: příjemné pracovní prostředí, závodní stravování, možnost hlídání dětí v dětském koutku, univerzitní mateřská školka, možnost ubytování v zaměstnanecké ubytovně, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění. K přihlášce do výběrového řízení označené: ,,TAJEMNÍK´´ musí být přiloženy tyto listinné dokumenty: stručný životopis, doklady o odborné způsobilosti, případně hodnocení z předchozího pracoviště, doklady o ukončeném vzdělání. Přihlášku s dokumenty zašlete e-mailem Mgr. Jitka Havlíková, personální odd. (volnamista@tul.cz) nebo poštou na uvedenou adresu. Výběrové řízení je od 12.4.2017 zveřejněno na úřední desce TUL.
Volné místo tajemník/tajemnice fakulty pro lokalitu Liberec.