Prodavač/ka

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Prodavač/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRODAVAČ/KA (prodejna Hranická)
Možnost prodloužení doby určité, nástup možný ihned.
POŽADUJEME: vyučení v oboru prodavač/ka, praxe s porcováním masa
NÁPLŇ PRÁCE: příprava pracoviště za účelem otevření prodejny (zapnutí vitrín a váh, uložení zboží do vitrín, oceňování zboží…); prodává zboží; provádí úklid svěřeného úseku a čištění používaného technologického zařízení a nářadí; pomáhá při inventurách
NABÍZÍME: jistota stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí zázemí prosperující společnosti; odpovídající finanční ohodnocení; nadstandardní zaměstnanecké benefity - 25 dnů dovolené, vánoční odměna, příspěvky na životní a penzijní připojištění, závodní stravování, vnitropodniková telefonní síť, lázeňské pobyty, očkování proti chřipce, odměny za odpracované roky a životní jubilea, zaměstnanecké balíčky, bezúročné půjčky atd..
PRVNÍ KONTAKT: osobně na prodejně od 8-15hod.
ov. 11.5.
Volné místo prodavač/ka pro lokalitu Valašské Meziříčí.