Úklidový/á pracovník/ce

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Úklidový/á pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou. Možno i na dohodu o pracovní činnosti. Mzdové ohodnocení: 12.500,- Kč (při plném úvazku). Pracovní úvazek zkrácený 20 hod/týdně. Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: Po-Pá 8:00-12:00 h. Náplň práce: na zajištění úklidu administrativní budovy v Mariánských Lázních přijmeme šikovné zájemce/kyně o dlouhodobé uplatnění, jedná se o běžné úklidové práce v kancelářích a společných prostorech. Požadujeme: samostatnost, spolehlivost. Nabízíme: práce na HPP/DPČ, veškeré zázemí a zaškolení, stravenky po zkušební době, pracovní oblečení, individuální přístup, finanční ohodnocení 70,- Kč/hod, odměny dle výslednosti, individuální plánování směn. Kontakt pro zájemce: POUZE telefonicky (volat Po-Pá 8:00-15:00 h) anebo e-mailem.
Volné místo úklidový/á pracovník/ce pro lokalitu Mariánské Lázně.