Dispečeři dopravy - noční dispečink

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Dispečeři dopravy - noční dispečink ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POJĎTE PRACOVAT DO TÝMU NOČNÍHO DISPEČINKU EWALS CARGO CARE V ČESKÉ LÍPĚ DO POZICE DISPEČER DOPRAVY.
Vybraný uchazeč bude po zaškolení do pozice odpovědný za:
- kontrolu / monitoring činnosti řidičů a za provádění pravidelných kontrol vozidel
- za řešení nestandartních situací
- za komunikaci se zákazníky
- za veškerou administrativu související s prací na nočním dispečinku, za reporting a za zadávání dat do interních systémů firmy
Požadujeme:středoškolské vzdělání s maturitou, organizační schopnosti, samostatnost i týmového ducha, orientaci na výsledek a tah na bránu, velmi dobré komunikační schopnosti (častá komunikace po telefonu), zkušenost v oblasti mezinárodní kamionové dopravy výhodou, znalost AJ na komunikativní úrovni, dobrou uživatelskou znalost práce na PC - MS Office, cyklus pracovní doby bude zahrnovat:

odpolední směny pondělí - pátek (7 hodinová pracovní doba)
noční směny pondělí - pátek (12 ti hodinová pracovní doba)
víkendové směny denní a noční (12 ti hodinová pracovní doba)

Nabízíme: možnost profesionálního uplatnění v mezinárodní rodinné firmě s více než 100letou tradicí a otevřenou firemní kulturou, zajímavou a kreativní práci s vlastní odpovědností, motivační individuální i týmové mzdové hodnocení, zvýšený počet dní volna v měsíci, zaměstnanecké benefity (výběr benefitů formou Cafeterie, životní pojištění nebo penzijní připojištění dle osobní preference, stravenky, týden dovolené navíc, karta k nákupu u spřáteleného obchodního řetězce, a trocha zábavy ve formě vánočních večírků, letních Family days : atd.), příjemné pracovní prostředí, profesionáln