kontrolor

  • Hulín

Pracovní místo ( kontrolor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Hulín
- Náplň práce: provádí mezioperační, výstupní kontrolu stanovenou technickou dokumentací (výkres, postup atd.), provádí namátkovou kontrolu prováděných operací jako i měření podle potřeb pracovníků, uvolňuje výrobky do expedice, vystavuje měřicí protokoly, vyhodnocuje výsledky, spolupracuje s technologem, programátorem
- Požadujeme: SŠ vzdělání technického zaměření, nutná praxe na obdobné pozici ve strojírenství, znalost čtení výkresové dokumentace, orientace v předepsaných tolerancích, schopnost práce s měřidly, smysl pro přesnost, preciznost, znalost práce na PC-MS Office podmínkou, znalost norem ISO 9001, vysoké pracovní nasazení, flexibilita, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, ochota učit se novým věcem
- Nabízíme: motivující mzdové ohodnocení, práce v mladém kolektivu, zázemí stabilní společnosti, osobní a profesní rozvoj, firemní benefity (5.týden dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování)
- Písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: uhlir@pilanamct.cz
Volné místo kontrolor pro lokalitu Hulín.