AUTOCOLOR Šoukal s.r.o.

Stavební dělník lešenářských prací

Odeslat

Pracovní náplň

Volné místo pro stavební dělník lešenářských prací lokalitu Velké Meziříčí.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Stavební dělník lešenářských prací

Minimální požadavky vzdělání: Bez vzdělání
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: AUTOCOLOR Šoukal s.r.o.
Ulice: Třebíčská 474
Město: Velké Meziříčí
PSČ: 594 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Pavel Pokorný
E-mail: pokorny@autocolor.cz
Telefon: +420 603 240 832

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AUTOCOLOR Šoukal s.r.o.