Pracovník/pracovnice v sociálních službách - Bystřice nad Pernštejnem

  • Bystřice nad Pernštejnem

Pracovní místo ( Pracovník/pracovnice v sociálních službách - Bystřice nad Pernštejnem ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- přímá práce s lidmi s mentálním a kombinovaným postižením, vedení související dokumentace
- vedení činností uživatelů v řemeslné dílně
Místo výkonu práce: Bystřice nad Pernštejnem
Nástup: červen 2017
Nabízíme:
- práci na celý nebo částečný úvazek,
- zajímavou a obohacující práci,
- práci pod supervizí a odborným vedením,
- odborné vzdělávání,
- dobrý pracovní tým,
- zaměstnanecké benefity,
- zázemí stabilní organizace.
Požadujeme:
- vzdělání dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb.
(možné doplnit absolvováním rekvalifikačního kursu),
- předpoklady pro práci s lidmi s postižením, dobré komunikační schopnosti,
- schopnost samostatné i týmové práce, spolehlivost, zodpovědnost,
- očkování proti žloutence typu B, zdravotní průkaz,
- znalost práce na PC,
- trestní bezúhonnost.
V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis, profesní životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů na adresu Rosa - denní stacionář,
Pod Horou 191, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem nebo na email petra.konigova@zdar.charita.cz do 8. 5. 2017.
Bližší informace: Bc. Petra Königová, mob.: 733 592 268
email: petra.konigova@zdar.charita.cz
Volné místo pracovník/pracovnice v sociálních službách - bystřice nad pernštejnem pro lokalitu Bystřice nad Pernštejnem.