Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Truhlář

Pracovní místo ( Truhlář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: K Pivovaru č.p. 45/23, Trmice.
Náplň práce: práce na pile, truhlářské stroje.
Požadujeme: vyučení, praxi s pilou, znalost truhlářských strojů.
Nabízíme: mzdu 100,-Kč/hod., nástup ihned.
Zájemci mohou zasílat své životopisy na e-mail: decogardensroatseznam.cz
Volné místo truhlář ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

zedník - pomocný dělník Místo výkonu práce: Česká republika. Práce dle zakázek, mimo okres. Zajišťujeme dopravu a ubytování.Požadujeme: výuční list, zámečník, tesař,truhlář, strojní průkaz - bagr, nebo praxi v oboru. Manuální zručnost, aktivní přístup, časovou ...
Gardenline s.r.o. Litoměřice, Inzerováno před 7 dny

truhlář místo výkonu práce: Litoměřická kotlina Požadujeme: pracovitost, zručnost, flexibilitu, bezúhonnost, spolehlivost, řidičský průkaz skupiny B, praxe výhodou Nabízíme: mzda od 13 000,- Kč + odměny. Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: emailem - ...
GERTAHAUS s.r.o. Terezín, Inzerováno před 7 dny

Truhlář - výroba nábytku Místo výkonu práce: Horská č.p. 878, Trmice. Požadujeme: vyučení. Nabízíme: mzdu 18 000 - 22 000,- Kč., nástup možný ihned, vhodné i pro absolventy. Telefonicky si sjednat osobní jednání. Volné místo truhlář - výroba nábytku pro lokalitu Trmice.
Interiery UL s.r.o. Trmice, Inzerováno před 7 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit