Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Truhlář

Pracovní místo ( Truhlář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: K Pivovaru č.p. 45/23, Trmice.
Náplň práce: práce na pile, truhlářské stroje.
Požadujeme: vyučení, praxi s pilou, znalost truhlářských strojů.
Nabízíme: mzdu 100,-Kč/hod., nástup ihned.
Zájemci mohou zasílat své životopisy na e-mail: decogardensroatseznam.cz
Volné místo truhlář ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

dělník čištění města Místo výkonu práce: Jílové ( u Děčína ), území celého města Popis práce: - výkon manuálních prací v rámci údržby a zajištění čistoty města, správy a údržby místních komunikací, kanalizace, veřejného osvětlení, městské zeleně, popř. dalšího ...
Město Jílové Jílové, Inzerováno před 3 dny

Truhlář Požadavky: - praxe min. 3 roky, - Znalost Českého jazyka a anglického jazyka, Pracovní náplň: Opravy a montáž nábytku, Práce se dřevem, kovem a sklem Pracovní doba: 8: - 17:00 hod. Kontakt: osobně, telefonicky v době 8:00 - 17:00 hod., popř. ...
Raffles Europe s.r.o. Rybniště, Inzerováno před 3 dny

Pomocní pracovníci v truhlářské výrobě Místo výkonu práce: Polevsko 191 Požadujeme: min. vyučení (v oboru není podmínkou, ale výhodou). Kontakt možný na uvedeném tel. čísle nebo osobně na provozovně. Volné místo pomocní pracovníci v truhlářské výrobě pro lokalitu Polevsko.
Filip Mareš Polevsko, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit