Probační úředník/úřednice

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Probační úředník/úřednice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme
ukončené vysokoškolské magisterské studium humanitního směru
vysoké pracovní nasazení
flexibilitu
ochotu vzdělávat se
bezúhonnost
způsobilost k právním úkonům
znalost práce na PC
řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme
platovou třídu 9, po zkušební době 11 (dle Přílohy č. 4 Nařízení vlády č. 564/2006 Sb.)
po osvědčení osobní hodnocení
5 týdnů dovolené
5 dní sick days
pružná pracovní doba
odborné vzdělávání
stravenky
přátelské a podporující pracovní prostředí
zázemí stabilní organizace
pracovní poměr z počták una dobu určitou (3 roky) s možností prodloužení až na neurčito.

Další informace: Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem a souhlasem se zpracováním osobních údajů zasílejte nejpozději do 9.5.2017 na e-mail: pspinkova@pms.justice.cz, nebo na adresu střediska PMS v Česká Lípa, Děčínská 390, 470 01 Česká Lípa.

Výběrové řízení se bude konat dne 11. května 2017 ve středisku PMS Česká Lípa.
Volné místo probační úředník/úřednice pro lokalitu Česká Lípa.