VEDOUCÍ VÝSTAVBY SÍTĚ PRO OSTROV

  • Ostrov

Pracovní místo ( VEDOUCÍ VÝSTAVBY SÍTĚ PRO OSTROV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: předem e-mailem: mertlova@ccinternet.cz
Pracovní doba: 8 - 17 hod
Společnost CC INTERNET zabývající se připojením k internetu hledá vedoucí/-ho výstavby sítě pro oblast Ostrov

Požadujeme:
Schopnost pracovat samostatně
Příjemné a profesionální vystupování
Spolehlivost a týmovost
Pečlivost
Odolnost vůči stresu a časovou flexibilitu
Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:
Konfigurace bezdrátové, optické a metalické sítě
Výstavba vysílacích základen a jejich údržba
Komunikace s úřady a majiteli objektů

Nabízíme:
Práci v mladém kolektivu
Dlouhodobou spolupráci
Firemní automobil
Firemní telefon
Firemní internet
Pracovní doba 8-17 hod.

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis s průvodním dopisem na email: mertlova@ccinternet.cz
Volné místo vedoucí výstavby sítě pro ostrov pro lokalitu Ostrov.