Kalkulant - rozpočtář výroby ocelových konstrukcí

  • Střítež

Pracovní místo ( Kalkulant - rozpočtář výroby ocelových konstrukcí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pozice:
Hlavním smyslem práce na této pozici je rozpočtování a kalkulace ocelových konstrukci.

Pracovní náplň:
?kalkulace nákladové a odbytové ceny ocelových konstrukcí
?posuzuje pracnost výroby jednotlivých konstrukcí jak v nabídkové, tak v realizační části projektu

Požadujeme:
?vzdělání SŠ/VŠ strojírenského zaměření,
?praxi v realizaci ocelových konstrukcí
?uživatelskou znalost práce na PC
?schopnost práce v AutoCAD, SAP/elegis výhodou
?znalost čtení dílenské výkresové dokumentace
?praxe v oceňování ocelových konstrukcí výhodou

Nabízíme:
?zázemí dynamické a úspěšné společnosti
?moderní pracovní prostředí
?odpovídající finanční ohodnocení
?mobilní telefon
?možnost profesního růstu a seberealizace
?5 týdnů dovolené, kurzy angličtiny a další firemní benefity
Volné místo kalkulant - rozpočtář výroby ocelových konstrukcí pro lokalitu Střítež.