Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola Štětí, Kostelní 134, příspěvková organizace

Učitel odborných předmětů střední školy - elektrotechnika

Odeslat

Pracovní náplň
Učitel odborných předmětů v oblasti elektrotechniky a automatizace. Podmínkou vzdělání v oboru, vyhláška 50. Vhodné pro inženýry elektrotechniky, doplňkové pedagogické vzdělání škola umožní.
Volné místo učitel odborných předmětů střední školy - elektrotechnika pro lokalitu Štětí.

Požadavky
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Učitel odborných předmětů střední školy - elektrotechnika

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola Štětí, Kostelní 134, příspěvková organizace
Ulice: Kostelní 134
Město: Štětí
PSČ: 411 08

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: PhDr. Jiří Konvalinka
E-mail: PhDr. Jiří Konvalinka
Telefon: +420 411 152 000

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola Štětí, Kostelní 134, příspěvková organizace