Hradecká pekárna, s.r.o.

PRACOVNÍK/-ICE EXPEDICE / CUKRÁŘSKÁ VÝROBA

Odeslat

Pracovní náplň
- PP na dobu určitou 1 rok od data nástupu, nástup možný ihned, dvousměnný provoz
- Náplň práce: týden noční expedice cukrářských výrobků (prac. doba 20:30 - 5:30) a další týden výroba v cukrárně (prac. doba 5:45 - 14:15)
- Požadujeme: základní vzdělání
- Nabízíme: příspěvek na stravování nebo stravenky, firemní výrobky za zvýhodněné ceny nebo zdarma
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
- V případě zájmu nás kontaktujte osobně, telefonicky nebo e-mailem. Kontaktní osoba: Janošová Jana, tel.: 730 540 455, e-mail: sekretariat@hradeckapekarna.cz
Volné místo pracovník/-ice expedice / cukrářská výroba pro lokalitu Hradec Králové.

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 04. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PRACOVNÍK/-ICE EXPEDICE / CUKRÁŘSKÁ VÝROBA

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Hradecká pekárna, s.r.o.
Ulice: Bieblova 849
Město: Hradec Králové
PSČ: 500 03

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Janošová
E-mail: sekretariat@hradeckapekarna.cz
Telefon: +420 730 540 455

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Hradecká pekárna, s.r.o.