Generali Pojišťovna a.s. REFERENT/-KA POJIŠŤOVNY GENERALI

REFERENT/-KA POJIŠŤOVNY GENERALI

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce: výpomoc při správě klientů, poradenství v oblasti pojišťovnictví a financí, rozvoj obchodních aktivit, péče o stávající klienty, správa vlastního kmene.
Jedná se o novodobý pohled na obchodní zástupce VPA.

Požadavky: min. SŠ vzdělání; řidičský průkaz sk. B; výpis z rejstříku trestů; ochota učit se novým věcem; dobré komunikační schopnosti; odpovědnost k firmě, sám k sobě.

Zaměstnavatel nabízí: komplexní rekvalifikace v rámci pojišťovny Generali (propracovaná adaptace nováčka), bezplatné vzdělání, pružnou pracovní dobu, budování vlastní kariéry, možnost otevření vlastní kanceláře, bohatý systém benefitů, příspěvek na penzijní připojištění, fixní podporu k provizím po dobu 2 let, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, maximální flexibilitu.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: monika.pozdenova@generali.com
Volné místo referent/-ka pojišťovny generali pro lokalitu Nové Město nad Metují.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Jiné - dobré komunikační schopnosti

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: REFERENT/-KA POJIŠŤOVNY GENERALI

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Ekonomika a finance, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: Generali Pojišťovna a.s.
Ulice: Komenského 29
Město: Nové Město nad Metují
PSČ: 549 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Monika Pozděnová
E-mail: Monika Pozděnová
Telefon: +420 777 600 682

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Generali Pojišťovna a.s.