Terénní zahradník pro údržbu veřejné zeleně - obsluha křovinořezu

  • Prachatice

Pracovní místo ( Terénní zahradník pro údržbu veřejné zeleně - obsluha křovinořezu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vítané schopnosti jsou zkušenosti práce s křovinořezem, popř ŘP B (popř. + BE) .
Nabízíme zajímavou a tvůrčí práci v příjemném prostředí. Platové ohodnocení se skládá ze základního platu a osobního ohodnocení.
Pracovní smlouva se uzavírá na dobu určitou s předpokladem opakování pro další roky. Požadavky k zaslání životopisu:
- zaslaný životopis by měl také obsahovat následující údaje:
- jméno a příjmení, datum narození, adresa
- dosažené vzdělání včetně nedokončeného
- dobu a délku zaměstnání za posledních 5 let (pokud uchazeč nestudoval)
- schopnosti uchazeče o zaměstnání (ŘP, školení, ....)
Kontakt:
David Ryšánek - ZAHRADNICTVÍ
Mlýnská 1097
383 01 Prachatice
Mobil: 775 049 381
david@zahradnictvirysanek.cz
zahradnictvi.pt@post.cz
www.zahradnictvirysanek.cz
Volné místo terénní zahradník pro údržbu veřejné zeleně - obsluha křovinořezu pro lokalitu Prachatice.