Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

POJIŠŤOVACÍ AGENT/KA

Pracovní místo ( POJIŠŤOVACÍ AGENT/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Charakteristika pracovní náplně:
- poradenství v oblasti pojišťovnictví a financí
- rozvoj obchodních aktivit
- dlouhodobý klientský servis
Očekáváme:
- min. středoškolské vzdělání
- dobré komunikační schopnosti
- samostatnost, zodpovědnost
- ochotu učit se novým věcem
Nabízíme:
- motivující, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Manipulant - ihned do kmene, 23 217,-Kč nástup NEBRZDĚTE SVOJI KARIÉRU - nabízíme práci ihned a to do kmenového stavu.
Grafton Recruitment s.r.o. Liberec, Plný úvazek, Inzerováno včera

POMOCNÝ KUCHAŘ/KA Pomocné práce v kuchyni, po zapracování možnost samostatné činnosti a lepšího finančního hodnocení. Pracovní doba jen v pracovní dny na ranní směnu. Výhodou je praxe v oboru, není podmínkou. 5 týdnů dovolené, výhodné stravování kontakt: osobně v ...
GASTRO SEMILY v. o. s. Semily, Inzerováno před 2 dny

PLASTIKÁŘ/KA Práce na 3 měsíce. Hlásit se e-mailem nebo osobně na adrese sídla firmy ul. 1. máje 97/25, 460 07 Liberec 7. Volné místo plastikář/ka pro lokalitu Stráž nad Nisou.
JustOne s.r.o. Stráž nad Nisou, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit