Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

POJIŠŤOVACÍ AGENT/KA

Pracovní místo ( POJIŠŤOVACÍ AGENT/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Charakteristika pracovní náplně:
- poradenství v oblasti pojišťovnictví a financí
- rozvoj obchodních aktivit
- dlouhodobý klientský servis
Očekáváme:
- min. středoškolské vzdělání
- dobré komunikační schopnosti
- samostatnost, zodpovědnost
- ochotu učit se novým věcem
Nabízíme:
- motivující, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Lékař/ka RHB Požadujeme: VŠ, praxe min. 3 měsíce na lůžkovém odd., specializace v oboru RHB nebo lékař po absolvování základního kmene VÝHODOU, odpovědnost, samostatnost, organizační a komunikační schopnosti, vstřícný přístup ke klientům, připravenost naplňovat ...
Mělnická zdravotní, a.s. Mělník, Inzerováno včera

Provozní elektromontér/Elektrikář Nabízíme: • trvalý pracovní poměr • prostor pro seberealizaci a možnost vzdělávání • motivační odměňování, firemní benefity • 5 týdnů dovolené • příspěvek na penzijní připojištění Volné místo provozní elektromontér/elektrikář pro lokalitu Horní ...
I&C Energo a.s. Horní Počaply, Inzerováno včera

Provozní elektrikář elektroúdržby budov Volné místo pro provozní elektrikář elektroúdržby budov lokalitu Mělník.
Mělnická zdravotní, a.s. Mělník, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit