POJIŠŤOVACÍ AGENT/KA

  • Liberec

Pracovní místo ( POJIŠŤOVACÍ AGENT/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Charakteristika pracovní náplně:
- poradenství v oblasti pojišťovnictví a financí
- rozvoj obchodních aktivit
- dlouhodobý klientský servis
Očekáváme:
- min. středoškolské vzdělání
- dobré komunikační schopnosti
- samostatnost, zodpovědnost
- ochotu učit se novým věcem
Nabízíme:
- motivující, stropem neohraničené finanční ohodnocení s garancí počátečních příjmů 15 - 25 tis. Kč
- kompletní rekvalifikaci v rámci vzdělávání poj. Generali
- volnou pracovní dobu
- bezplatné vzdělávání
- servis stávajícím klientům
- budování vlastní kariéry, perspektiva otevření vlastní podporované kanceláře
- firemní benefity
Dohoda o provedení práce
Vhodné i pro absolventy
Práce na hlavní pracovní poměr na 3 měsíce, později možnost spolupráce na smlouvu o obchodním zajištění
Vaše odpovědi spolu se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: roman.kollitz@generali.cz
Volné místo pojišťovací agent/ka pro lokalitu Liberec.