Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

POJIŠŤOVACÍ AGENT/KA

Pracovní místo ( POJIŠŤOVACÍ AGENT/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Charakteristika pracovní náplně:
- poradenství v oblasti pojišťovnictví a financí
- rozvoj obchodních aktivit
- dlouhodobý klientský servis
Očekáváme:
- min. středoškolské vzdělání
- dobré komunikační schopnosti
- samostatnost, zodpovědnost
- ochotu učit se novým věcem
Nabízíme:
- motivující, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Provozní elektromontér/Elektrikář Nabízíme: • trvalý pracovní poměr • prostor pro seberealizaci a možnost vzdělávání • motivační odměňování, firemní benefity • 5 týdnů dovolené • příspěvek na penzijní připojištění Volné místo provozní elektromontér/elektrikář pro lokalitu Horní ...
I&C Energo a.s. Horní Počaply, Inzerováno včera

Brusiči nástrojů a kovů -broušení kovů a desek, znalost NJ výhodou Kontakt: telefonicky po-pá 9:00-17:00, osobní schůzka po tel. domluvě Volné místo brusiči nástrojů a kovů pro lokalitu Mělník.
Stavort plus s.r.o. Mělník, Inzerováno včera

Malíři (včetně stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři - praxe výhodou, pozice vhodná i pro absolventy Kontakt: telefonicky po-pá 10:00-16:00 Volné místo malíři (včetně stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři pro lokalitu Mělník.
Bohemian Rhapsody s.r.o. Mělník, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit