samostatná odborná referentka - účetní

  • Hradištko

Pracovní místo ( samostatná odborná referentka - účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:

- vystavovat faktury odběratelům
- zpracovávat měsíční předkontační doklady vystavených faktur
- připravovat vystavené doklady k archivaci
- spolupracovat na zpracování statistických výkazů
- provádět zpracování a kontrolu tuzemských a zahraničních cestovních účtů
- vést tuzemskou a zahraniční pokladnu
- zajištění evidence dotačních titulů
- zajištění evidence a zpracování Přiznání k silniční dani
- zajištění evidence skladů materiálu a zboží
- zajištění evidence sociálního fondu

Pracovní doba - pondělí - pátek
Pracovní úvazek: 37,5 hod. týdně (pružná pracovní doba)

Požadujeme:

- ÚSO ekonomického směru
- znalost podvojného účetnictví
- znalost zákona o DPH, silniční daň, daň z příjmu
- praxe účetní
- samostatnost při řešení problémů
- ochota učit se nové věci, logické myšlení, iniciativa, zodpovědnost, komunikativnost

Nabízíme:

- ohodnocení dle znalostí a zkušeností 15 000 - 20 000 Kč
- benefity (5 týdnů dovolené, kapitálové životní pojištění)
- závodní stravování
- příjemné prostředí a přátelský kolektiv

Nástup : po dohodě

kontakt:

Ing. Rob - tel: 725 947 998
pí Švehlová - tel: 602 587 788, e-mail: svehlova@cmsch.cz
Volné místo samostatná odborná referentka - účetní pro lokalitu Hradištko.