Účetní všeobecní

  • Blatnice pod Svatým Antonínkem

Pracovní místo ( Účetní všeobecní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Blatnice pod Sv. Antonínkem. Samostatné komplexní zpracovávání účetnictví:
kontrola dokladů, likvidace faktur, vystavování faktur, účtování pokladních dokladů, vedení skladové evidence, vedení banky, provádění plateb, zpracování účetní závěrky, zpracování daňových přiznání, komunikace s auditorem. Požadujeme: praxi v oblasti účetnictví výhodou, nikoli podnímkou, znalost metodiky a problematiky podvojného účetnictví, znalost aktuální účetní a daňové, legislativy a účetních standardů, znalost účetních standardů, znalost práce na PC (Windows, MS Office), ŘP sk. B, samostatnost, spolehlivost, pečlivost. Nástup dohodou. Zázemí stabilní české společnosti, firemní stravování, příspěvek na penzijní pojištění. Kontakt na tel. 774 707 269, na mail: korinkova@vinoblatel.cz
Volné místo účetní všeobecní pro lokalitu Blatnice pod Svatým Antonínkem.