CUKRÁŘ/KA

Pracovní místo ( CUKRÁŘ/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
CUKRÁŘ/KA
Požadavky:
- vyučení v oboru
- v případě nevyučení požadujeme 1 rok praxe
HLÁSIT SE: Pavel Mrštík tel.: 776 737 520, email: cukrarna-pekarnaatmipomarket.cz, osobně pouze po telefonické domluvě
Volné místo cukrář/ka pro lokalitu Most.

Mohly by Vás zajímat obory:

Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

CUKRÁŘ/KA CUKRÁŘ/KA - pomocná síla v cukrárně Kontakt: p. Sluka Jiří, tel.: 352511100, 352511108 (7:00 - 15:00), e-mail: director@bohemia-lazne.cz Pracovní doba: 6.00 - 14.30 hod. - uvedená mzda + prémie podle počtu vyrobených zákusků (v procentech) - ...
Bohemia - lázně a. s. Karlovy Vary, Inzerováno před 2 dny

Cukrář/ka Místo výkonu práce: Cukrářství duo - Podmokelská č.p. 28/13, Krásné Březno, Ústí nad Labem. Požadujeme: vyučení nebo záklaní vzdělání s praxí. Nabízíme: mzdu 20 000,- Kč., jednosměnný provoz + SO, NE, nástup možný ihned. Kontakt: hlásit se osobně od ...
Ladislav Kutil Ústí nad Labem, Inzerováno před 3 dny

Cukrář/ka V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: v.maly@globus.cz i.trykarova@globus.cz nebo volat na tel.č.: 474 635 572, 474 635 116 v době PO - PA od 9,00 - 15,00 hod. a domluvit pohovor Místo výkonu práce - Globus ČR, k.s., ...
Globus ČR, k.s. Chomutov, Inzerováno před 4 dny