FIEDLER AMS s.r.o.

VÝVOJÁŘ WEBOVÝCH APLIKACÍ/PROGRAMÁTOR

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky: znalost webových stechnologií. Znalost JavaScriptu a webových frameworků (Bootstrap, Angular.JS, jQuery).
Zaměstnanecké výhody: přátelský kolektiv, neformální atmosféra, flexibilní pracovní doba, podílení se na vývoji nových technologií (loT, průmysl 4.0), finanční ohodnocení dle dohody.
Kontakt jobs@fiedler.company nebo telefonicky v pracovní dny 9:00 - 16:00.
Volné místo vývojář webových aplikací/programátor pro lokalitu České Budějovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 11. 12. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: VÝVOJÁŘ WEBOVÝCH APLIKACÍ/PROGRAMÁTOR

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: IT - software, vývoj aplikací
Pozici nabízí: FIEDLER AMS s.r.o.
Ulice: Lipová 1789
Město: České Budějovice
PSČ: 370 05

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Eva Adámková
Telefon: +420 723 008 050

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FIEDLER AMS s.r.o.