Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

VÝVOJÁŘ WEBOVÝCH APLIKACÍ/PROGRAMÁTOR

Pracovní místo ( VÝVOJÁŘ WEBOVÝCH APLIKACÍ/PROGRAMÁTOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky: znalost webových stechnologií. Znalost JavaScriptu a webových frameworků (Bootstrap, Angular.JS, jQuery).
Zaměstnanecké výhody: přátelský kolektiv, neformální atmosféra, flexibilní pracovní doba, podílení se na vývoji nových technologií (loT, průmysl 4.0), finanční ohodnocení dle dohody. ...

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - software, vývoj aplikací

Další volná místa

PROGRAMÁTOR/ANALYTIK Máš- li za sebou již nějaký rok praxe, zajímá Tě pracovat pro světovou špičku ve svém oboru a chceš nám ukázat, že jsi právě Ty tím správným kandidátem, máme pro Tebe pozici PROGRAMÁTOR/ANALYTIK.
Grafton Recruitment s.r.o. Valašské Meziříčí, Plný úvazek, Inzerováno včera

PLC PROGRAMÁTOR Baví vás programování PLC, automatizace, oživování a práce na projektech? Ať už chcete cestovat a poznávat svět, nebo si zajet jen k sousedům do Německa. Domluvíte se anglicky nebo německy. Pošlete nám svůj životopis.
Grafton Recruitment s.r.o. Pilsen, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

CNC PROGRAMÁTOR, Českobudějovicko, až 38 000 Kč Jste zkušený CNC PROGRAMÁTOR, tudíž znáte technologické postupy výroby, výkresovou dokumentaci, práci v AutoCAD a právě zvažujete změnu zaměstnavatele? Pokud ano, můžeme Vám nabídnout přesně tuto pozici CNC PROGRAMÁTORA, kde můžete uplatnit získané ...
Grafton Recruitment s.r.o. České Budějovice, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit