123-práce.cz s.r.o.

Operátoři výroby

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce: manipulace s výlisky a jejich výstupní kontrola - fyzicky nenáročná práce
Požadavky: pečlivost, spolehlivost, manuální zručnost
Výhody: možnost týdenních záloh
Volné místo operátoři výroby pro lokalitu Zlín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Operátoři výroby

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: 123-práce.cz s.r.o.
Město: Zlín

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Anna Thurnerová
E-mail: Anna Thurnerová
Telefon: +420 720 022 037

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: 123-práce.cz s.r.o.