Operátoři výroby

Pracovní místo ( Operátoři výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce: manipulace s výlisky a jejich výstupní kontrola - fyzicky nenáročná práce
Požadavky: pečlivost, spolehlivost, manuální zručnost
Výhody: možnost týdenních záloh
Volné místo operátoři výroby pro lokalitu Zlín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

MANIPULANT ve SKLADU - 1 SMĚNA ( i BRIGÁDNĚ) HLEDÁTE PRÁCI NA 1 SMĚNU VE ZLÍNĚ? Nabízíme práci ve skladu, kde hlavní náplní je manipulace se zbožím, vyskladňování kontejnerů, vybalování a třídění. Práce je monžá na HPP i DPČ NEBO JAKO BRIGÁDA.
Grafton Recruitment s.r.o. Zlín, Plný úvazek, Inzerováno včera

Soustružník CNC s praxí Příjmeme do hlavního pracovního poměru na dobu neurčitou - soustružník CNC s praxí,
Nástrojárna Pečky s.r.o. Zlín, Rožnov pod Radhoštěm, Plný úvazek, Inzerováno včera

OBSLUHA KARUSELU - 25 000 - 30 000 Nabízíme pracovní pozici obsluhy KARUSELU. Jedná se o práci ve Zlíně v režimu 7,5h/den (2x za měsíc pracovní sobota po dohodě). Náplň práce:
Grafton Recruitment s.r.o. Zlín, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny