ZÁSTUPCE/KYNĚ VEDOUCÍ PRODEJNY

  • Horní Věstonice

Pracovní místo ( ZÁSTUPCE/KYNĚ VEDOUCÍ PRODEJNY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

31.5.2017/ Místo výkonu práce HORNÍ VĚSTONICE. Zaměstnavatele kontaktujte emailem: kariera@jednota.cz
Směnnost různá, dle rozpisu směn. Typ pracovního poměru: práce na dobu určitou, 6 měsíců - po zhodnocení pracovních výsledků možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou. Vyučení v oboru výhodou (prodavač, obchodník), praxe v maloobchodní činnosti vítána, zkušenost s vedením a řízením zaměstnanců. Řízení činnosti maloobchodní prodejny a podřízených zaměstnanců, organizace práce a pracovních procesů. Stálý výdělek za dobře odvedenou práci, příspěvek na dovolenou, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na stravování, příplatky za práci o víkendu nad rámec zákona. Datum nástupu dohodou nejpozději do 1.7.2017. Podrobnosti na www.jednota.cz, v sekci O nás - Kariéra.
Volné místo zástupce/kyně vedoucí prodejny pro lokalitu Horní Věstonice.