OBCHODNÍ PRACOVNÍK CENTRA SLUŽEB

  • Nové Město pod Smrkem

Pracovní místo ( OBCHODNÍ PRACOVNÍK CENTRA SLUŽEB ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co Vás u nás čeká?
- zpracováváte a kontrolujete vyřizování stávajících zakázek našich zákazníků. Zakázky v souladu se smlouvou zadáváte do našeho ERP softwaru (ProAlpha)
- společně s odd. plánování výroby zajišťujete včasné dodávky zákazníkům v požadovaném termínu
- komunikujete zdvořile a s respektem v německém a českém jazyce se zákazníky, obchodními zástupci a kolegy z prodeje, nákupu, skladu atd.
- budete pracovat v malém týmu 6-8 kolegů/kolegyň v zákaznickým centru a Vaší vzájemnou spoluprací zjišťujete maximální spokojenost zákazníků

Co od Vás očekáváme?
- středoškolské vzdělání obchodního zaměření
- dobré znalosti českého a německého jazyka slovem a písmem
- pokročilé znalosti Microsoft Office podmínkou
- jste komunikativní a ceníte si vztahů se zákazníky a partnery
- mezi Vaše silné stránky patří odpovědnost, iniciativa a flexibilita

Co Vám nabízíme?
- hlavní pracovní poměr s pružnou pracovní dobou
- firemní stravování a dovolenou navíc
- atraktivní kancelářské prostory v historické stavební památce „Vila Klinger“ v Novém Městě p. S. uprostřed překrásného parku
- a další zaměstnanecké výhody (firemní akce a volnočasové aktivity, bezplatná výuka německého jazyka atd.)
Volné místo obchodní pracovník centra služeb pro lokalitu Nové Město pod Smrkem.