stavbyvedoucí, vedoucí stavby

  • Louny

Pracovní místo ( stavbyvedoucí, vedoucí stavby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce:Ústecký kraj
Nabízíme:
pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
jistotu jedné z nadnárodních společností úspěšně prosperující na českém trhu
možnost profesního růstu a odborného vzdělávání
odpovídající finanční ohodnocení, služební motorové vozidlo, mobilní telefon, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené
nástupní plat 25 000,- až 35 000,- Kč
Požadavky:
min. středoškolské vzdělání stavebního směru s maturitou, popřípadě VŠ stavební
směr obor dopravní stavby + 5 let praxe na pozici stavbyvedoucího
znalost a zkušenost s vedením staveb většího rozsahu
osvědčení o autorizaci v oboru dopravní stavby výhodou
komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, osobní přístup, loajalita a časová flexibilita, ŘP sk. B
Písemné nabídky včetně profesního životopisu zasílejte na níže uvedený e-mail nebo na adresu:
SWIETELSKY stavební s.r.o.
o. z. DS ZÁPAD, oblast Louny
Postoloprtská 2956
44001 Louny
Kontaktní osoba: Jana Tučková , tel. 415 652 679, e-mail: j.tuckova@swietelsky.cz
Volné místo stavbyvedoucí, vedoucí stavby pro lokalitu Louny.