Pracovník/pracovnice v sociálních službách (PSS)

  • Česká Kamenice

Pracovní místo ( Pracovník/pracovnice v sociálních službách (PSS) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
U kaple č.p. 494, 407 21 Česká Kamenice

Požadavky:
Akreditovaný kurz pro pracovníky v sociálních službách (PSS) dle §116 Zákona 108/2006 Sb. v platném znění.
Podmínkou je očkování proti žloutence typu B.
Dobrý zdravotní stav bez omezení.
Znalost práce na PC. Výhodou znalost prg. CYGNUS, není podmínkou.
Schopnost jednat s lidmi, týmová práce, flexibilita, odpovědnost. Jedná se o práci v přímé péči o osoby s mentálním a kombinovaným postižením od 18 let věku, středně těžce nebo úplně závislé na pomoci jiné fyzické osoby.

Kontakt:
Ivana Jinochová - vedoucí DOZP Č. Kamenice, e-mail: dozpck@seznam.cz, kam zašlete svůj životopis, případně telefonicky 736 613 487. Následně bude sjednán termín osobní schůzky.
Volné místo pracovník/pracovnice v sociálních službách (pss) pro lokalitu Česká Kamenice.