Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

POKLADNÍ

Pracovní místo ( POKLADNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
MÍSTO VÝKONU: Dolní Morava č.p. 46, 561 69 Králíky
POŽADUJEME:
- věk min. 18 let
- zkušenost s prodejem výhodou
- zodpovědný přístup k práci
- časovou flexibilitu
- trestní bezúhonnost
- odolnost vůči stresu
- komunikativnost a reprezentativní vystupování
NABÍZÍME:
- profesionální zázemí
- ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Marketing, reklama a PR
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Účetní až 50 000 Kč! Jste účetní se zkušenostmi 1-2 roky z oboru? Rozhlížíte se po změně, chcete pracovat v mladém kolektivu a využít své znalosti angličtiny?
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno před 5 dny

PRODEJNÍ ASISTENT/KA - Praha 1, až 35 000 Kč/měs. Máte rádi luxusní produkty? Ovládáte angličtinu a Váš zákaznický servis je na excelentní úrovni? Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáta na pozici PRODEJNÍ ASISTENT/KA.
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 1, Plný úvazek, Inzerováno před 6 dny

#Prodejní asistent/ka #prodej #domácíspotřebiče #Tuchoměřice Baví Vás práce s lidmi? Máte zkušenosti s prodejem a bavil by Vás prodej domácích spotřebičů a nádobí? Pokud je Vaše odpověď 3x ANO, neváhejte nám zaslat svůj životopis a nastupte na pozici PRODEJNÍ ASISTENT/KA! Náplň práce:
Grafton Recruitment s.r.o. Tuchoměřice, Plný úvazek, Inzerováno před 6 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit