Střední škola technická, Most, příspěvková organizace

ÚČETNÍ

Odeslat

Pracovní náplň
ÚČETNÍ
Samostatné účtování na uceleném úseku účetnictví - majetku, pohledávek a závazků, na úseku zúčtovacích vztahů k odběratelům, dodavatelům a zaměstnancům a zúčtovávání daní a dotací, na úseku finančních prostředků a zdrojů, pohledávek a závazků. Sledování a evidování pohybu finančních operací a stavu finančních prostředků na bankovních účtech a kontrola bankovních zůstatků a hotovosti. Provádění platebního a zúčtovacího styku s bankou.
Samostatné zajišťování agendy daně z přidané hodnoty a silniční daně a zajišťování daňového řízení se správcem daně.
Zajišťování inventarizace majetku a závazků.
Zaměstnanecké výhody:
podnikové stravování, pravidelné školení a vzdělávání, 5 týdnů dovolené, osobní příplatek
HLÁSIT SE: Ong. Radka Arandjić tel.: 476 137 514 - volat Po - Pá 8:00 - 15:00hod., email: arandjic.radka@sstmost.cz
Volné místo účetní pro lokalitu Most.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ÚČETNÍ

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: Střední škola technická, Most, příspěvková organizace
Ulice: Dělnická 21
Město: Most
PSČ: 434 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Radka Arandjić
E-mail: Ing. Radka Arandjić
Telefon: +420 476 137 514

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Střední škola technická, Most, příspěvková organizace