FANS, a.s.

Strojírenský dělník / svářeč / montér ocelových konstrukcí

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Hlinsko, Rváčovská 1210.
Pracovní náplň: odborné práce při ruční opravě dílců, obsluha jednoduchých strojů a zařízení, sestavování podskupin a sestav strojů, strojních zařízení a výrobků, telné zpracování. Výroba jednotlivých dílců ocelových konstrukcí a ostatních částí chladicích systémů vč. povrchových úprav dle stanovených výrob. postupů a výkres. dokumentace. Běžné zámečnické a bourací práce při výstavbě, rekonstrukcích a opravách chladicích věží a jejich technolog. částí a vč. chladicích okruhů. Práce na dílně i na stavbách podle pokynů mistra, ved. oddělení výroby, mistra montáží nebo ved. oddělení servisu.
Požadavky: svářecí průkaz, odborně technické vzdělání/strojírenský obor, praxe ve strojírenství výhodou, orientace v technické a výkresové dokumentaci, technická zdatnost, zodpovědnost, samostatnost, prac. nasazení, chuť učit se a rozvíjet se.
Výhody: možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou, možnost navýšení mzdy po zkušební době, příspěvek na stravné, po splnění podmínek dovolení navíc, montážní příplatky, po roce zaměstnání kapitálové životní pojištění, možnost dalšího vzdělávání, jazykové kurzy.
Kontakt: osobně, telefonicky, e-mailem na adrese provozovny v době Po-Pá od 7:00-14:30 hod..
Volné místo strojírenský dělník / svářeč / montér ocelových konstrukcí pro lokalitu Hlinsko.

Požadavky
Zkoušky svařování, Jiné - Strojírenský obor - technické vzdělání

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Strojírenský dělník / svářeč / montér ocelových konstrukcí

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: FANS, a.s.
Ulice: Rváčovská 1210
Město: Hlinsko
PSČ: 539 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zdenka Kosařová
E-mail: Zdenka Kosařová
Telefon: +420 469 326 013

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FANS, a.s.