Ing. Ivana Šťastná

Správce klientského portfolia v Novém Jičíně

Odeslat

Pracovní náplň
z: 5.4.2017 a: 25.8.2017 Požadavky: středoškolské vzdělání s maturitou, znalost práce na PC, ŘP skupiny B, proklientský přístup, samostatnost, zodpovědnost, čistý trestní rejstřík
Náplň práce: Hledáme schopné obchodníky do týmu, kteří se nebojí pracovat a rádi za sebou vidí výsledky své práce. Jsme nejsilnější pojišťovna na českém trhu s dlouholetou tradici a klademe důraz na profesionalitu.
Nabízíme: důkladné zaškolení, nadstandartní příjem, atraktivní produktové portfolio, převod stávajících klientů do správy, zázemí kanceláře, pravidelné motivační akce, výrazný karierní růst .
Kontak: Ing. Ivana Šťastná, tel.: 724 687 482, email: ivana.stastna@ceskapojistovna.cz
Volné místo správce klientského portfolia v novém jičíně pro lokalitu Nový Jičín.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Správce klientského portfolia v Novém Jičíně

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: Ing. Ivana Šťastná
Ulice: Masarykovo nám. 40
Město: Nový Jičín
PSČ: 741 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Ivana Šťastná
E-mail: Ing. Ivana Šťastná
Telefon: +420 724 687 482

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ing. Ivana Šťastná