Dělník kovárenské výroby - obsluha lisů

Pracovní místo ( Dělník kovárenské výroby - obsluha lisů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte praxi nebo vyučení ve slévárně, sklárně, kovárně, hutním průmyslu, apod.?
Hledáme právě vás.

NABÍZÍME:
- zázemí stabilní firmy
- pracovní oděv při nástupu
- zálohy
- příplatky za směny
- pojištění odpovědnosti

PRACOVNÍ NÁPLŇ
- práce je svým charakterem vhodná pro muže
- ve firmě se ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Pomocní dělníci - automechanici, autoklempíři, autolakýrníci, strojní mechanici První kontakt: Drahota Petr, tel.: 603 204 455, po - pá 8 - 16 hod, e-mail: drahota@cbox.cz. Vhodné i pro důchodce. Pomocné práce v autoservisu. Požadavky: řidičský průkaz sk. B, popř. C. Pracovní doba: 8 - 16 hod. Zaměstnanecké výhody: ...
Petr Drahota Zásmuky, Inzerováno včera

Pomocný/á stavební dělník/ice, úklidové práce na stavbě Kontakt telefonicky. - pomocné práce na stavbách - místo výkonu práce dle sjednaných zakázek v okrese Rychnov nad Kněžnou. Volné místo pomocný/á stavební dělník/ice, úklidové práce na stavbě pro lokalitu Rychnov nad Kněžnou.
F-V KONSALT s.r.o. Rychnov nad Kněžnou, Inzerováno včera

dělníci pro montáž kabelových svazků výroba a montáž kabelových svazků Osobní kontakt možný každé pondělí v 9:00 hodin. Volné místo dělníci pro montáž kabelových svazků pro lokalitu Havlíčkův Brod.
ENGESER, s.r.o. Havlíčkův Brod, Inzerováno včera