PowerJob s.r.o.

Dělník kovárenské výroby - obsluha lisů

Odeslat

Pracovní náplň
Máte praxi nebo vyučení ve slévárně, sklárně, kovárně, hutním průmyslu, apod.?
Hledáme právě vás.

NABÍZÍME:
- zázemí stabilní firmy
- pracovní oděv při nástupu
- zálohy
- příplatky za směny
- pojištění odpovědnosti

PRACOVNÍ NÁPLŇ
- práce je svým charakterem vhodná pro muže
- ve firmě se vyrábí příruby a tvarové zápustkové výkovky, jedná se o háky a oka k řetězům
- práce spočívá ve vkládání a odebírání kusů do stroje a ukládání do beden připravených u stroje

Mzda: 130 Kč/hod.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: peform Chrudim, s.r.o., Průmyslová č.p. 23, Chrudim IV, 537 01 Chrudim 1

PROSÍME UCHAZEČE, ABY NECHODILI NA UVEDENÉ PRACOVIŠTĚ, ALE KONTAKTOVALI NÁS NA TEL. ČÍSLE: +420 775 700 686 NEBO PROSTŘEDNICTVÍM EMAILU: NABOR@POWER-JOB.CZ.
Volné místo dělník kovárenské výroby - obsluha lisů pro lokalitu Chrudim.

Požadavky
Čeština Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 31. 10. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Dělník kovárenské výroby - obsluha lisů

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: PowerJob s.r.o.
Ulice: Průmyslová 23
Město: Chrudim
PSČ: 537 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lenka Švorcová
E-mail: Lenka Švorcová
Telefon: +420 775 700 686

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PowerJob s.r.o.