Podlahář, pokladač podlahových krytin KOBERCE TREND JM

  • Veselí nad Moravou

Pracovní místo ( Podlahář, pokladač podlahových krytin KOBERCE TREND JM ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme stabilní a prosperující společnost s 20ti letou tradicí. Působíme na českém i slovenském trhu a stále se rozvíjíme. Hledáme do svého týmu pozitivně naladěné lidi s obchodním duchem, organizačními schopnostmi a snahou učit se novým věcem.

Prosím, v případě zájmu nás kontaktujte e-mailem, uvádějte do předmětu zprávy PODLAHÁŘ, přiložte strukturovaný životopis s fotografií a zašlete na adresu cyril.zach@limex.cz do 15.5.2017.

Požadujeme manuální zručnost, ochotu cestovat, loajalitu, příjemné vystupování, samostatnost, flexibilitu.

Náplň práce: pokládka podlahových krytin - koberců, PVC, vinylu a plovoucích podlah. Praxe výhodou - není podmínkou, zaškolíme.

Nabízíme dobré pracovní a mzdové podmínky s prodloužením doby pracovního poměru, jistotu zázemí velké společnosti, prémie, stravenky.
Volné místo podlahář, pokladač podlahových krytin koberce trend jm pro lokalitu Veselí nad Moravou.