Dlažba Vysoké Mýto, s.r.o.

DLAŽDIČ, KAMENÍK

Odeslat

Pracovní náplň
MÍSTO VÝKONU: celá ČR dle zakázek firmy
PRACOVNÍ NÁPLŇ: pokládka kamenných a zámkových dlažeb, každý den návrat domů
NABÍZÍME: doprava na pracoviště, možnost příspěvku na životní pojištění, cestovní náhrady
KONTAKT: osobně (Husova 437, Vysoké Mýto, 6.00 - 7.00 hodin)
Volné místo dlaždič, kameník pro lokalitu Vysoké Mýto.

Nabízíme
Nástup možný od: 17. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: DLAŽDIČ, KAMENÍK

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: Dlažba Vysoké Mýto, s.r.o.
Ulice: Husova 437
Město: Vysoké Mýto
PSČ: 566 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Fikejsová
E-mail: uctarna@dlazba-vm.cz
Telefon: +420 465 424 292

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Dlažba Vysoké Mýto, s.r.o.