PHP programátor (backend) - Velké Meziříčí

  • Velké Meziříčí

Pracovní místo ( PHP programátor (backend) - Velké Meziříčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*PHP programátor (backend)
Téměř patnáct let vytváříme weby, eshopy a online aplikace na míru pro řadu zajímavých zákazníků nejen z Vysočiny. Stěhujeme se do nových prostor a obsazujeme novou židli PHP programátora (pro backend) v dobře zařízené kanceláři (2 minuty od D1, 25 minut od Třebíče, Jihlavy a Žďáru nad Sázavou).
Chceš pracovat na projektech, u kterých použiješ vlastní nápady a vyzkoušíš nová řešení? Chceš vidět výsledky své práce v praxi a neustále se posouvat v tom, co máš rád a v čem jsi dobrý? Jsi rád obklopen lidmi, kterým jde o stejnou věc a společně děláte na řešení, které překvapí? Pokud ano, pracuj v XARTu jako PHP PROGRAMÁTOR.
Co bys měl umět:
Mít za sebou aspoň 3letou zkušenost s vývojem webových aplikací v PHP, znát opravdu dobře PHP5.
Znát návrhový vzor MVC, případně další architektury webových aplikací.
Orientovat se v relačních databázích, umět navrhnout databázový model a převést jej do syntaxe SQL.
Mít přehled o PHP MVC open source frameworcích (Joomla!, Nette.)
Mít zkušenosti s verzováním kódu (svn, git...).
Orientovat se v základech práce v systému Linux (základní příkazy).
Oceníme, pokud budeš mít praktickou zkušenost s deploymentem aplikací, filozofií testování kódu, generováním API dokumentace nebo analýzou a návrhem aplikací prostřednictvím jazyka UML.
Adaptaci ti usnadní, pokud máš kladný vztah k psaní čitelného a čistého kódu.
Co po tobě budeme chtít:
Budeš programovat převážně serverovou část našich aplikací, což bude zahrnovat:

o práci v týmu (frontend developer, UX designér/kodér, grafik)
o vývoj backendu redakčního systému x