KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s. ŘEZAČ/KA PAPÍRU V POLYGRAFICKÉ VÝROBĚ

ŘEZAČ/KA PAPÍRU V POLYGRAFICKÉ VÝROBĚ

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce: manipulace s potištěným a nepotištěným materiálem, střásání a řezání, obsluha řezacího centra, nastavení stroje a jeho údržba, mazání, výměna nožů.
Pracovní poměr na dobu určitou (1rok), zkušební doba 3 měsíce, PP lze prodloužit. Mzdové ohodnocení od 20.000 Kč/měs. hrubého (dle zkušeností a rychlosti zaučení). Nabízíme: podnikové stravování, dovolenou navíc, motivační bonus a příspěvek na penzijní připojištění, možnost profesního růstu.
Žádosti se životopisy a vyplněným dotazníkem pro uchazeče o zaměstnání, který najdete na www.koh-i-noor.cz, zasílejte na e-mail: dryova@koh-i-noor.cz, příp. tel. 389 000 398 - R. Dryová
Volné místo řezač/ka papíru v polygrafické výrobě pro lokalitu České Budějovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 13. 11. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ŘEZAČ/KA PAPÍRU V POLYGRAFICKÉ VÝROBĚ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s.
Ulice: F. A. Gerstnera 21
Město: České Budějovice
PSČ: 370 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Radoslava Dryová
E-mail: Radoslava Dryová
Telefon: +420 389 000 398

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s.