zdravotní sestra s osvědčením

  • Samopše

Pracovní místo ( zdravotní sestra s osvědčením ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Samopše
Náplň práce:Poskytování komplexní ošetřovatelské péče v nepřetržitém dvousměnném provozu (denní směna 06.00-18.00 hodin, noční směna 18.00-06.00hodin).Požadujeme:- způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry bez odborného dohledu dle zákona 96/2004 Sb.- trestní bezúhonnost, komunikativnost, - flexibilitu, schopnost týmové práce
- výhodou program cygnus. Nabízíme : -osobní růst po zkušební době (příplatky + osobní ohodnocení)-možnost ubytování a stravování v zařízení-5 týdnů dovolené-podpora dalšího vzdělávání-jednorázový finanční příspěvek při nástupu až do výše 10.000 Kč. První kontakt telefonicky nebo emailem.
Volné místo zdravotní sestra s osvědčením pro lokalitu Samopše.