Aleš Tomiško

Kameník/dlaždič

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Skuteč, Lažany - celá ČR.
Volné místo kameník/dlaždič pro lokalitu Skuteč.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kameník/dlaždič

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Aleš Tomiško
Ulice: 8
Město: Skuteč
PSČ: 539 73

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Aleš Tomiško
E-mail: Aleš Tomiško
Telefon: +420 608 359 488

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Aleš Tomiško