Přejímací technik autoservisu

  • Milovice

Pracovní místo ( Přejímací technik autoservisu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Podmínkou: praxe v autoopravárenství jako přejímací technik, zkušenost s opravami vozů.
Přejímací technik pro značky Renault, Dacia nebo Škoda.
Náplní práce je znalost mechanických oprav, převzetí zakázky od zákazníků, stanovení ceny opravy a termínu dokončení, komunikace s mechaniky, plánování a kontrola práce mechaniků, průběžný kontakt se zákazníkem o rozsahu a ceně opravy vozu a předvedení opraveného vozu se zákazníkem, řešení problémů a poradenství pro zákazníky servisu.
Požadujeme: středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou, samostatnost, bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, komutativnost, profesionální vystupování, výborné organizační schopnosti, orientace na zákazníka, schopnost řešit problémové situace, odborné zkušenosti, obchodní dovednosti. Nutný ŘP skupiny B.
Nabízíme: perspektivní zaměstnání v prosperující a stabilní společnosti, jistý pracovní poměr, mzdu + odměny dle výsledku práce, vzdělávání včetně pravidelného školení.
Kontaktovat nás můžete e.mailem nebo telefonicky v době od 8:00 - 17:00 hod.
Volné místo přejímací technik autoservisu pro lokalitu Milovice.