RenoSteel s.r.o.

Rozpočtář/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce:
tvorba cenových kalkulací na jednotlivé zakázky; monitoring trhu v daném odvětví

Požadujeme:
prokazatelné zkušenosti na dané či obdobné pozici; min. SŠ vzdělání technického směru; výborná znalost Microsoft Excel, Word

Nabízíme:
mobilní telefon; notebook; možnost ubytování přímo v areálu

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: zivotopisy@renosteel.cz;
- telefonicky na čísle 770 149 417 - paní Eva Žůrková
Volné místo rozpočtář/ka pro lokalitu Kojetín.

Požadavky
Práce s PC - textový editor (Word) - - výborná znalost, Práce s PC - tabulkový procesor (Excel) - - výborná znalost

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Rozpočtář/ka

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance
Pozici nabízí: RenoSteel s.r.o.
Město: Kojetín

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Eva Žůrková
E-mail: Eva Žůrková
Telefon: +420 770 149 417

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: RenoSteel s.r.o.