Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Rozpočtář/ka

Pracovní místo ( Rozpočtář/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce:
tvorba cenových kalkulací na jednotlivé zakázky; monitoring trhu v daném odvětví.

Požadujeme:
prokazatelné zkušenosti na dané či obdobné pozici; min. SŠ vzdělání technického směru; výborná znalost Microsoft Excel, Word.

Nabízíme:
mobilní telefon; notebook; možnost ubytování přímo v ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance

Další volná místa

VÝVOJOVÝ INŽENÝR Hledáme bezva posilu do naší party, kde panují nejen fajn vztahy a dobrá nálada, ale hlavně všichni táhneme za jeden provaz! Hledáme parťáka, který má zkušenosti v oblasti konstrukčního vývoje, je kreativní a dokáže navrhovat nová koncepční ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

Finanční kontrolor/-ka - možný i částečný úvazek * Tvorba reportů a účetních uzávěrek * Zpracování dat ze systému (Vantage, Epicor, Helios) * Zpracování rozpočtů * Správa majetku a pohledávek * Příprava podkladů pro fakturaci a mzdy * DPH
Grafton Recruitment s.r.o. Zkrácený úvazek, Inzerováno před 4 dny

referent odboru investic a životního prostředí Městského úřadu Fulnek - investič Z:14.9.2018. Místo výkonu práce Fulnek. Platové zařazení: 10. platová třída. Charakteristika vykonávané práce: Zajišťování přípravy investičních akcí, zpracovávání investičních záměrů podle zadání, způsobů financování, projektové přípravy apod. ...
Město Fulnek Fulnek, Inzerováno před 5 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit