Terénní sociální pracovníci/pracovníci v sociálních službách

  • Mladá Boleslav

Pracovní místo ( Terénní sociální pracovníci/pracovníci v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Ptácká č.p. 162/94
Mladá Boleslav IV
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: emailem: mifkova@laxus.cz

Náplň práce:
Práce s uživateli drog v terénu. Nejčastěji zastoupená témata v práci s klienty se týkají snižování rizik, která vyplývají z užívání drog, léčby drogové závislosti, poradenství v sociální a zdravotní oblasti a poradenství poskytované osobám blízkým uživatelům drog. Nedílnou součástí práce je také administrativní činnost (vedení dokumentace, kontakt s institucemi apod.).

Požadujeme:
- věk min. 21 let
- kvalifikace: sociální pracovník nebo pracovník v sociálních službách ve smyslu zákona 108/ 2006 Sb., případně adiktolog
- vhodné i pro studenty dálkového studia zmíněných oborů
- schopnost komunikace a práce s lidmi
- samostatnost
- základy práce na PC - Windows, MS Office, internet
- ŘP skup. B

Výhodou je:
- další vzdělání v oboru
- praxe v oboru adiktologie nebo v jiných sociálních službách
- orientace v problematice závislostí
- zájem o práci v nabízeném oboru

Nabízíme:
- zázemí dobře profilované organizace v oboru
- know-how profesionální sociální služby
- možnost dalšího vzdělávání
- adekvátní finanční ohodnocení
- nástup možný dohodou

Zájemci zašlou:
- strukturovaný životopis
Volné místo terénní sociální pracovníci/pracovníci v sociálních službách pro lokalitu Mladá Boleslav.