OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

  • Vnorovy

Pracovní místo ( OBCHODNÍ ZÁSTUPCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Firma FLAJZAR, s.r.o., která je součástí skupiny BEC, více než 20 let vyvíjí, vyrábí a prodává elektronická zařízení. Mezi své TOP výrobky řadí elektronické signalizátory pro rybáře prodávané pod značkou FISHTRON.
Máte výborné obchodní dovednosti?
Znalost AJ máte na komunikativní úrovni?
Pokud ano, tak hledáme právě Vás!
V současné době hledáme člověka, který se nám bude starat o ROZVOJ NAŠÍ OBCHODNÍ SÍTĚ pro naše rybářské výrobky.
Budete se starat o české zákazníky, zároveň však budete rozvíjet naši obchodní síť na evropském trhu: UK, Španělsko, Německo, Francie, Maďarsko a v dalších zemích. V anglickém jazyce budete muset zvládat komunikaci se zahraničními partnery.
Na pozici pro tento segment budete pouze Vy, proto požadujeme obchodní zkušenosti.
Mzda je pouze orientační. Odměňován budete fixní částí mzdy a variabilní složkou závislou na Vaší produktivitě.
Volné místo obchodní zástupce pro lokalitu Vnorovy.