BAUER TECHNICS a.s.

rozpočtář, nabídkář

Odeslat

Pracovní náplň
k platu osobní ohodnocení 3000 Kč po zkušební době
Zpracování podkladů pro cenové nabídky
Návrhy technických řešení vnitřního vybavení zemědělských objektů
Tvorba cenových nabídek a specifikací
Vývoj nových technologických systémů souvisejících s vybavením zemědělských budov
Zpracování technologické dokumentace
Spolupráce při řízení projektů s obchodním oddělením
Komunikace se subdodavateli
Komunikace se zákazníky
Účast na výstavách a firemních prezentacích
Tvorba technických a cenových nabídek zemědělských technologií v IS SAP business one pro obchodní oddělení
Pomocné projektové práce, vč. technologické projektové dokumentace
Spolupráce se všemi ostatními odděleními zaměstnavatele
Podpora prodeje
Koordinace podkladů pro smlouvy a objednávky
Vypracování podkladů pro dodávky a montáž
Součinnost při montážích a dodávkách technologií
Spolupráce při vedení agendy zákazníků
Technické překlady do/z anglického jazyka
Koordinace spolupráce obchodu a projektového ateliéru
Plnění dalších úkolů související s prací podle pokynů nadřízeného
Kvalifikační předpoklady a nároky:
Praxe min. 1 rok v oboru
Jazykové znalosti - dobrá znalost AJ + RJ výhodou (minimální znalost jednoho z jazyků)
Práce s Windows, IS SAP
Řidičský průkaz B
Flexibilita a ochota učit se nové věci
Schopnost týmové práce
Zaměstnanecké výhody: výuka RJ, AJ
Kontakt: telefonicky - po-pá 9-15 hod., emailem.
Volné místo rozpočtář, nabídkář pro lokalitu Stádlec.

Požadavky
Práce s PC - Windows, Práce s PC - jiné - SAP, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Angličtina Aktivní - alespoň 1 jazyk, Ruština Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 25. 09. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: rozpočtář, nabídkář

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: BAUER TECHNICS a.s.
Ulice: 12
Město: Stádlec
PSČ: 391 62

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Martina Kotoučková
E-mail: Martina Kotoučková
Telefon: +420 739 529 519

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BAUER TECHNICS a.s.