OPERÁTOR/-KA VÝROBY

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( OPERÁTOR/-KA VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, nepřetržitý provoz
- Agenturní zaměstnávání v prostorách společnosti Rubena, a.s.
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- Náplň práce: páce v nepřetržitém provozu (12 hodinové směny), práce u lisu - ruční a strojové opracování výrobků, včetně kontroly
- Požadujeme: šikovnost, manuální zručnost, spolehlivost
- Nabízíme: nástupní mzda při plnění normy až 20 000Kč, příplatek za práci přesčas 33% z průměrného výdělku, příplatek za práci na odpolední směně 7Kč/h, příplatek za práci v noci 16Kč/h, příplatek za práci o svátcích, víkendové směny v nepřetržitém provozu: +20Kč, závodní stravování, 5 týdnů dovolené, vstupní lékařská prohlídka zdarma, možnost převodu do kmenového stavu, příplatek za prostředí až 1200Kč/měs., možnost ovlivnit svůj výdělek
- Kontaktní osoba: Truhlářová Radka, tel.: 734 646 962 (volejte Po - Pá 8:00 - 17:00), e-mail: truhlarova@ascari.cz

- V případě zájmu se dostavte na firemní den konaný 11. 5. 2017 v 10:00 hod. na Úřadu práce v Hradci Králové, Wonkova 1142/1, 500 02 Hradec Králové, budova B, 2. podlaží, č. dveří 204
Volné místo operátor/-ka výroby pro lokalitu Hradec Králové.