Řidič vysokozdvižného vozíku, manipulační dělník, řidič autojeřábu

  • Zlaté Hory

Pracovní místo ( Řidič vysokozdvižného vozíku, manipulační dělník, řidič autojeřábu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

AKTUALIZACE 24.4.2017!!!
První kontakt osobní!

Požadavky zaměstnavatele:
- platný průkaz pro práci s VZV
- osvědčení jeřábníka a vazače
- výhodou je znalost prácí s kovovými materiály a víceletá praxe
- vítano je ŘP pro autojeřáb a řízení traktoru, ŘP skup. A,B,T,C

Pracovní náplň: zajišťování skládání a vykládání nakupovaných surovin a materiálů a dále zajišťování manipulace s polotovary mezi jednotlými výrobními středisky. Ruční manipulace s materiálem.

Pracovní pozice bude obsazována formou výběrového řízení, 3 měsíční zkušební lhůta

Zaměstnavatel nabízí:
- Zdrav. Dovolená, Příspěvek na živ. a důch. pojištění, podnikové stravování

Zájemci se mohou hlásit:
- osobně na provozovně zaměstnavatele vždy v ponděli a ve středu od 8: 00 -13:00hod
- zasláním písemné nabídky a stručného životopisu (CV) na e-mail: zondlak@ondrstroj.cz
- telefonicky 584 461 117, vždy od 8:00 - 13:00 v pracovní dny
Volné místo řidič vysokozdvižného vozíku, manipulační dělník, řidič autojeřábu pro lokalitu Zlaté Hory.