Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Strojírenský dělník/ce- brusič

Pracovní místo ( Strojírenský dělník/ce- brusič ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
PRACOVIŠTĚ Zborovice
- Náplň práce: obsluha brusek ploch, měření hotových výrobků, běžná provozní údržba strojů
- Požadavky: vyučení, praxe ve strojírenství výhodou, znalost měření a práce s měřidly, manuální zručnost, spolehlivost, přesnost, ochota pracovat ve vícesměnném provozu
- Nabízíme: ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Dělníci výstavby budov Z:6.3.2018 .A:18.10.2018. Místo výkonu práce Česká č.p. 699, 742 45 Fulnek 1.Požadované vzdělání základní nebo výuční list. Vyučení v oboru klempíř, pokrývač, tesař, zedník, kominík výhodou, nikoli podmínkou. Jde i o práci ve výškách na ...
Jan Kozák Fulnek, Inzerováno včera

DĚLNÍCI VÁLCOVEN A16 z:22/5/2018 a:19/10/2018 Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. Pracovní doba pondělí až pátek 06.00-14.00 hod., 14.00-22.00 hod., 22.00-06.00 hod. Zaučíme, není potřeba praxe v oboru. Nabízíme příplatky za ...
VÚHŽ a.s. Dobrá, Inzerováno včera

PROVOZNÍ DĚLNÍCI VÝROBY PROVOZNÍ DĚLNÍCI VÝROBY - místo výkou práce: Loděnice. Volné místo provozní dělníci výroby pro lokalitu Loděnice.
GZ Media, a.s. Loděnice, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit