Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Strojírenský dělník/ce- brusič

Pracovní místo ( Strojírenský dělník/ce- brusič ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
PRACOVIŠTĚ Zborovice
- Náplň práce: obsluha brusek ploch, měření hotových výrobků, běžná provozní údržba strojů
- Požadavky: vyučení, praxe ve strojírenství výhodou, znalost měření a práce s měřidly, manuální zručnost, spolehlivost, přesnost, ochota pracovat ve vícesměnném provozu
- Nabízíme: ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

OPERÁTOŘI VÝROBY A11 z:14/11/2018 a:11/12/2018 PRACOVIŠTĚ NENAVŠTĚVOVAT. Dlouhodobá a stabilní spolupráce na HPP, vhodná i pro absolventy škol. Pracovní směny pondělí až pátek, volné víkendy. Střídání směn po týdnu ranní, odpolední, noční. Čisté a moderní pracovní ...
Ascari s.r.o. Nošovice, Inzerováno včera

OPERÁTOŘI VÝROBY A11 a:11/12/2018 PRACOVIŠTĚ NENAVŠTĚVOVAT. VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ SE USKUTEČNÍ DNE 14. 1. 2019 v 8,00 v zasedací místnosti 018, Kontaktní pracoviště Frýdek-Místek, Na Poříčí 3510, 738 01 Frýdek-Místek. ŽIVOTOPISY JSOU PŘI VÝBĚROVÉM ŘÍZENÍ PODMÍNKOU - S ...
Ascari s.r.o. Nižní Lhoty, Inzerováno včera

STAVEBNÍ DĚLNÍK Aktualizace 11. 12. 2018, 12. 11. 2018, 18. 9. 2018 Požadujeme - vyučen, ŘP sk. B, výhodou - praxe v oboru. Výše mzdy dle zkušeností. Předem volat na tel. č.: 724 261 080 a domluvit si schůzku. Volné místo stavební dělník pro lokalitu Třinec.
Beskydská stavební, a.s. Třinec, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit