Chemik - operátor výroby sazí

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Chemik - operátor výroby sazí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CHEMICI - OPERÁTOŘI VÝROBY SAZÍ
Jedná se o zaměstnání na pracovišti s nepřetržitým provozem se zodpovědností za:
manuální obsluhu zařízení výrobních linek na výrobu sazí, řízení procesu výroby prostřednictvím počítačového systému, nastavování a kontrolu parametrů procesu, řízení kvality výroby
POŽADAVKY: min. SŠ vzdělání nejlépe chemického či strojního zaměření, zdravotní způsobilost pro práci v nepřetržitém provozu, uživatelská znalost práce na PC, technické myšlení , fyzická zdatnost, zájem o sebevzdělávání a dlouhodobou práci
Výhodou je: základní znalost angličtiny, praxe v nepřetržitém provozu nebo chemické výrobě, smysl pro bezpečnost na pracovišti
NABÍZÍME: práci s vyspělou technologií v úspěšné mezinárodní firmě, příležitost k dlouhodobému profesnímu růstu, motivující finanční ohodnocení a perspektivu růstu dle zapracování, široký program benefitů
KONTAKT: tel.: 571681424, e-mail: radek.pavelka@cabotcorp.com
Volné místo chemik - operátor výroby sazí pro lokalitu Valašské Meziříčí.